GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Bedük : Ful

Dans müzigine kazandirdigi farkli sound ve enerjik yorumuyla kitlelerin sevgilisi haline gelen Bedük, yeni albümü FUL ile müzik marketlerde yerini aldi. Bedük'ün müzisyen ve yorumcu kimligini konusturdugu FUL; yazin gelisiyle hareketlenecek muhtesem günlerin habercisi. Enerji fiskiran FUL albümünün çikis parçasi Ful Animasyon, eglenceli ritmiyle yine muhtesem bir Bedük sarkisi.
Ful Animasyon için "Türkiyedeki popüler müzige yepyeni bir bakis açisi getirmeyi hedefledim. Müzikseverlerin daha önce böyle bir parça dinlediklerini sanmiyorum" diyen Bedük, albümün ilk klibini de bu sarkiya çekti. Yeni nesil 3D teknolojisi kullanilarak çekilen çok farkli video klibiyle de kendinden söz ettirecek Ful Animasyon, müzik listelerinde simdiden zirveye oynuyor.

Bedük, yeni albümünde Türkçe söyledigi ilk sarki olan Ful Animasyon disinda 15'i remix olmak üzere 18 parçaya yer vermis. Elektronik dans müziginde üst düzey vokaliyle çitayi giderek yükselten Bedük'e bu albümde, geçtigimiz aylarda dünyanin en iyi DJ'i seçilen DJ Tarkan da 2 remixle eslik ediyor. Bedük'ün Funmaker imzasiyla yaptigi 3 remix ve dans müziginin yeni yeteneklerinin düzenlemelerine yer verilen albüm, 2011 yilinin dans-pop müzigine damgasini vuracak.

Albüm fotograflarinin Bahadir Tanriöver'e; kapak ve kartonet tasariminin da daha önceki albümlerde oldugu gibi yine Bedük'e ait oldugu FUL için Bedük Çok eglenceli, hareketli, enerjik, yerinde duramayan bir albüm oldu. Her seyiyle dopdolu bir abüm oldugu için ismini FUL koydum diyor.

Etiketler: bedük ful, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 5/21/2011 4:20:09 PM 539