GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Barış Keskin'den bıçak gibi keskin bir albüm...

Barış Keskin'den bıçak gibi keskin bir albüm...
Türk rock müziği arenasına iddialı bir giriş yapan Barış Keskin'in "Senin Olduğun Her Yer" albümü, Direc-t, Çilekeş, Kesmeşeker gibi grupları müzikseverlerle buluşturan ON AİR MÜZİK etiketiyle yayınlandı. Barış Keskin'in ilk albümünde yer alan tüm söz ve müzikler sanatçının kendisine; elektro gitarlar, bas gitar, klavye ve düzenlemeler ise Daniel Griladze tarafından yapıldı..

80'lerin minimalist rock etkilerinin hissedildiği albümde yer alan parçalarda 2000'li yılların elektronik ögeleride kullanıldı. Barış Keskin'in soft rock müzik anlayışı, Daniel Griladze'nin agresif, enerjik ve sert soundunun birleşiminden oluşan allbümün en büyük özelliği; gitarların 1 günde, düzenlemelerin ise 1 haftada yapılması.

Albümün ilk klibi "Senin Olduğun Her Yer" isimli parçaya Daniel'in Üsküdar'da ki evinde Devrin Usta yönetmenliğinde, 1 günde yapılan çekimler sonucunda tamamlandı. Klipte, 3 günlüğüne İstanbul'a tatile gelen ünlü Brezilya'lı manken CAROLİNE'da oynadı.

barış, keskinden, bıçak, gibi, keskin, bir, albüm... DİNLE

Etiketler: barış, keskinden, bıçak, gibi, keskin, bir, albüm..., yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 10.6.2007 12:55:20 981