GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Banu Ünüvar : Küçük Aşk Katili

Banu Ünüvar Küçük Aşk Katili
Banu Ünüvar yeni maxi-single albümü "Küçük Aşk Katili" ile, sizi bu sıcak günlerde, naneli limonata etkisiyle ferahlatacak. Albümdeki tüm şarkıların söz ve müziği Banu'ya, düzenlemeler Erdem Kınay, Ülkem Özsezen, Erim Sönmez ve Hakan Fidan'a ait. Banu'nun ilk videosu "Küçük Aşk Katili", Mtv Avrupa'da 6 numaraya kadar yükseldi..

Banu Ünüvar Galatasaray lisesi Jazz orkestrasıyla başlayan müzik macerasına, Fransada ekonomi okurken parası oldukça ders alarak devam etti. Boston Üniversitesinde ekonomi master'i yaparken çoktan Berklee college of music ile ilgili hayallere dalmıştı. Banu Berklee'de Kevin Mahogany, Millie Bermejo gibi prestijli hocalarla Jazz Vocal çalıştı ve 2002 de Türkiye'ye döndü.

Banu'nun ilk videosu "Küçük Aşk Katili", Mtv Avrupa'da 6 numaraya kadar yükseldi. Video Paternika tarafından, motion graphics tarzında, 2D ve 3D grafikler anime edilerek, iki ay süren bir prodüksiyon ve post prodüksiyon çalışması ile hazırlandı. "Küçük Aşk Katili" estetik tarzıyla yabancı animasyon sitelerinde de büyük beğeni kazandı.

Maxi-single'da İngilizce ve Fransızca şarkılara da yer veren Banu, aynı anda farklı kitlelere ulaşmak istiyor. Dünya müzik trendlerini takip ederek, Türk dinleyicisine dünya standarlarında iyi müzik sunmak Banu Ünüvar'ın en önemli hedefi...

banu, ünüvar, küçük, aşk, katili DİNLE

Etiketler: banu, ünüvar, küçük, aşk, katili, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 14.9.2007 18:18:16 750