GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ayşegül Aldinç : Li lal lal la la

Ayşegül Aldinç Li lal lal la la
Bugüne kadar duygusal şarkılarıyla sevenlerinin gönlünde taht kuran Ayşegül Aldinç, daha renkli daha canlı ve daha eğlenceli şarkısı ve görüntüsüyle bu yazın en çok konuşulan isimlerinden biri olmaya aday. Geçtiğimiz aylarda, sözü ve bestesi Sezen Aksu'ya ait "O Kız"la müzik dünyasına iddialı bir biçimde dönüş yapan Aldinç, müzik kariyerinde hep dirsek temasında olduğu Sezen Aksu'yla bir ortaklık daha gerçekleştiriyor.
Etnik elementleri barındıran altyapısıyla, insanın kanını kaynatan bir şarkı olan "Li lal lal la la"nın aranjörlüğünü Ozan Bayraşa üstlendi. Şarkının insanın kanını kaynatan ritmik havasını yansıtan klibiyle çok yakında müzik kanallarında izleyeceğimiz Ayşegül Aldinç. Şarkısının yaz aylarının en beğenilen şarkılarından biri olacağına inanıyor ve "yazın kalabalık olması müzik adına harika şarkım dilinizde aklınız bende olacak" diyor.

ayşegül, aldinç, li, lal, lal, la, la DİNLE

Etiketler: ayşegül, aldinç, li, lal, lal, la, la, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.6.2011 13:50:47 962