GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ayna : Mavi Şarkılar

Ayna Mavi Şarkılar
Rock müziğin güçlü grubu AYNA, yeni albümü "MAVİ ŞARKILAR" ile müzik marketlerdeki yerini alıyor. Erhan Güleryüz'ün prodüktörlüğünde Rüzgar Yapım etiketiyle dinleyicisine ulaşacak olan albümde 12 şarkı ve beş remix versiyon olmak üzere toplam 17 şarkı bulunuyor.
Şubat ayında Avustralya'ya konser vermek üzere giden ve neredeyse yaz sonuna gelen mevsimden çok etkilenen Ayna'nın solisti Erhan Güleryüz, Hint Okyanusu'na karşı tüm şarkıları bir yaz coşkusuyla yazmış. Albüm şarkılarını beklenen ve özlenen, her dinleyenin içini çoşturan ve en önemlisi "mutlu eden ve gülümseyen" şarkılar olarak tanımlayan Erhan Güleryüz, pozitif şarkılar yapmaya özel gösterdiğini ifade ediyor. Şarkıların denizin ve gökyüzünün en güzel maviyi sunduğu günleri tanımlamasını ve kışın bile dinlerken yaz coşkusunu dinleyicinin hissetmesini isteyen Erhan Güleryüz yeni albümlerini şu ana kadar yaptıkları en iyi çalışma olarak tanımlıyor.

Dağıtımını Seyhan Müzik'in üstlendiği, tam bir uzun yol albümü olan "Mavi Şarkılar"ın ilk klibi "Aşıklar Tepesi" adlı çıkış parçasına çekildi. Yönetmenliğini Erhan Güleryüz'ün üstlendiği, 30 kişilik bir ekiple üç günde çekilen klip Antalya Kekova Üçağız Köyü ve İstanbul Kilyos'ta tamamlandı. Üçağız Köyü halkı tarafından büyük bir sevgiyle karşılandıklarını söyleyen Güleryüz'e Sibiryalı manken Olesya Turkovskaya eşlik etti.

ayna, mavi, şarkılar DİNLE

Etiketler: ayna, mavi, şarkılar, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 3.9.2011 17:47:55 1217