GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Aylin Aslım'dan Türk Filmi tadında klip: İşte Sana Bir Tango

Aylin Aslım'dan Türk Filmi tadında klip İşte Sana Bir Tango
Geçtiğimiz aylarda Sony Music etiketiyle yayımladığı "Zümrüdüanka" albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkan Türk Rock müziğinin önde gelen kadın vokallerinden Aylin Aslım albümünün ikinci video klibini "İşte Sana Bir Tango" şarkısına çekti.
13 yıllık müzikal kariyerinde sesiyle olduğu kadar başarılı sahne performansı ve yazdığı söz ve bestelerle de büyük beğeni toplayan Aylin Aslım Zümrüdüanka albümünün ilk video klibini Türk rock müziğin başarılı temsilcilerinden Teoman ile düet yaptığı "İki Zavallı Kuş" şarkısına çekmiş ve yine müzikseverlerden tam not almıştı. Sanatçı albümünün ikinci video klibini "İşte Sana Bir Tango" şarkısına çekti.

Zeki Müren'le ağlayıp, Müzeyyen Senar ile coştu...

Aylin Aslım'ın hepimizin hayatında yer edinen Zeki Müren ve Müzeyyen Senar'dan ilham alarak yazdığı "İşte Sana Bir Tango" şarkısının video klibi de şarkının ruhuna uygun olarak çekildi. Klip Türk filmlerinden görüntülerle, evin içinde geçmişle günümüzün hesaplaşmasını yapan Aylim Aslım'ın Zeki Müren'le birlikte rol aldığı(!) Türk filmi görüntülerinden oluşuyor. Salih Singin yönetmenliğinde çekilen klip yaklaşık 18 saatlik bir çalışmanın ardından tamamlandı.

"İşte Sana Bir Tango" video klibi bugünden itibaren tüm müzik kanallarında ve dijital platformlar aracığıyla müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

aylin, aslımdan, türk, filmi, tadında, klip, İşte, sana, bir, tango DİNLE

Etiketler: aylin, aslımdan, türk, filmi, tadında, klip, İşte, sana, bir, tango, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.9.2013 03:27:32 916