GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Aydilge'den Kitapli Konser

Müzik ve edebiyatin kesistigi ender sanatçilardan biri olan Aydilge, geçtigimiz hafta, "Ask Notasi" adli romaninin yayinlanmasinin ardindan, 10 Aralik Cumartesi gecesi, Old City Live'da bir konser verecek. Konserlerinde kendi bestelerinin yaninda sürpriz cover'lara da yer veren Aydilge, bu sefer bir sürpriz daha yaparak kitaptaki karakterlere özel besteledigi sarkilari da seslendirecek.
Ask Notasi, içsel çatismalarini kendi bedenine siddet uygulayarak dindirmeye çalisan Sade ile bagimliliklarla flört eden genç piyanist Ozan'in askinin hikayesini anlatiyor.

Ezber bozan vokal teknigi, sözleri ve besteleriyle müzik dünyasinda özel bir renk olmayi sürdüren Aydilge, edebiyat dünyasinda da en çok taktir edilen genç yazarlar arasinda aniliyor. 10 Aralik Cumartesi gecesi, Old City Live'da gerçeklesecek olan bu çok özel konserde, müzik ve edebiyat, Aydilge ile tek beden haline geliyor.

Etiketler: aydilgeden kitapli konser, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/10/2011 3:37:53 PM 768