GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Athena My Way'i yeniden yorumladı !

Athena My Way'i yeniden yorumladı !
Türk müzik dünyasının en yenilikçi gruplarından Athena, Coca-Cola Gençlik kampanyası için çok özel bir şarkı ile gençlerle buluşuyor. Athena, Frank Sinatra'nın seslendirdiği, müzik dünyasının en kült baladlarından My Way'i, kendi yüksek enerjilerini katarak yeniden yorumladı.
Şarkının Türkçe versiyonu "Ben Böyleyim"in sözleri solist Gökhan Özoğuz'a ait. Şarkı,Tarkan Gözübüyük prodüktörlüğünde, Gökhan Özoğuz, Hakan Özoğuz, Volkan Öktem ve Alp Ersönmez'in ortak çalışmasıyla yeniden aranje edildi. Son dönem yayınlanan Arsız Gönül şarkısı ve şarkının video klibi ile büyük beğeni toplayan grup, "Ben Böyleyim" şarkısı ile de dikkatleri yine üzerine çekiyor. Bu yıl, Rock'n Coke'ta da performans sergileyecek olan Athena, festival öncesi gençleri bu şarkıyla hareketlendirmeye başlıyor ve müzikseverleri Rock'n Coke'un dinamik atmosferine hazırlıyor.

Hep kendi yolundan giderek, müzik dünyasında "ayrı" bir yer edinen Athena, "My Way" şarkısının bu enerjik yorumuyla gençleri kendilerini ifade etmeye çağırıyor.

athena, my, wayi, yeniden, yorumladı DİNLE

Etiketler: athena, my, wayi, yeniden, yorumladı, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 23.7.2011 14:58:32 1025