GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Asli'dan Hayatin Anlami

"Neresindeyim", "Su Gibi", "Söyledigim Sarkilarda Sakli" albümlerinin sahibi, rock müziginin basarili ismi Asli (Gökyokus) 10 yildir devam eden profesyonel müzik yasantisinin 4. stüdyo çalismasi "BÜYÜDÜK"ü Nisan ayinda müzikseverlerin begenisine sundu. 3 sarkidan olusan maxi single çalismasinda yer alan "Kirip Döktüklerim"den sonraki yeni video klibi, söz ve müzigi Erdal Yildirim'a ait olan "Hayatin Anlami" sarkisina çekildi.
Klip, Belçikali ve Türk'lerden olusan bir ekiple 4 günde, Asli'nin "Dans Etmeye Ihtiyacim Var" sarkisinda da birlikte çalistigi Senol Korkmaz yönetmenliginde, Fransa'nin Normandiya bölgesinde çekildi.

Sarkinin epik karakterini bu etkileyici bölgede çok iyi yansitacagini düsünen yönetmen ve ekibi, son gün, Etretat kasabasinda denizin gelgit nedeniyle çekilmesini bekleyip, olaganüstü etkileyici sahilde çekim yapabilmek için büyük bir tehlikeyi göze aldi. Sahile inen herhangi bir yol olmadigindan 200 metre yükseklikteki bir falezden iplere tutunarak asagiya inen ekip, giydigi uzun elbiseye ragmen ayni yolu izleyerek asagiya inen Asli'yi alkislarla karsiladi.

Senelerdir kizil saçlari ile görmeye alistigimiz Asli, bu klipte siyah saçlari ile dinleyicilerine sürpriz yaparken, klipte Ümit Ünal imzali beyaz bir kostüm giyiyor. 

Etiketler: aslidan hayatin anlami, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/24/2010 4:45:20 AM 680