GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Aslı'dan Hayatın Anlamı

Aslı'dan Hayatın Anlamı
"Neresindeyim", "Su Gibi", "Söylediğim Şarkılarda Saklı" albümlerinin sahibi, rock müziğinin başarılı ismi Aslı (Gökyokuş) 10 yıldır devam eden profesyonel müzik yaşantısının 4. stüdyo çalışması "BÜYÜDÜK"ü Nisan ayında müzikseverlerin beğenisine sundu. 3 şarkıdan oluşan maxi single çalışmasında yer alan "Kırıp Döktüklerim"den sonraki yeni video klibi, söz ve müziği Erdal Yıldırım'a ait olan "Hayatın Anlamı" şarkısına çekildi.
Klip, Belçikalı ve Türk'lerden oluşan bir ekiple 4 günde, Aslı'nın "Dans Etmeye İhtiyacım Var" şarkısında da birlikte çalıştığı Şenol Korkmaz yönetmenliğinde, Fransa'nın Normandiya bölgesinde çekildi.

Şarkının epik karakterini bu etkileyici bölgede çok iyi yansıtacağını düşünen yönetmen ve ekibi, son gün, Etretat kasabasında denizin gelgit nedeniyle çekilmesini bekleyip, olağanüstü etkileyici sahilde çekim yapabilmek için büyük bir tehlikeyi göze aldı. Sahile inen herhangi bir yol olmadığından 200 metre yükseklikteki bir falezden iplere tutunarak aşağıya inen ekip, giydiği uzun elbiseye rağmen aynı yolu izleyerek aşağıya inen Aslı'yı alkışlarla karşıladı.

Senelerdir kızıl saçları ile görmeye alıştığımız Aslı, bu klipte siyah saçları ile dinleyicilerine sürpriz yaparken, klipte Ümit Ünal imzalı beyaz bir kostüm giyiyor. 

aslıdan, hayatın, anlamı DİNLE

Etiketler: aslıdan, hayatın, anlamı, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 24.12.2010 04:45:20 890