GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Aşk ne demek bilen var mı ?

Aşk ne demek bilen var mı ?
Sivas doğumlu olan SERKAN KAYA'yı Ebru Yaşar, Ceylan, Nihat Doğan, Ayhan Aşan, Azer Bülbül, Azeri Günel, Hatice gibi daha birçok ünlü sanatçıya verdiği şarkılarından tanıdığınız üzere, şimdi de kendine has ses rengiyle, kâh hüzünlü kâh neşeli şarkılarıyla daha iyi tanıyacaksınız.
Müzikseverlerin alıp da dinleyebileceğimiz bir albüm yok dediği şu dönemde Serkan Kaya'nın müzik sektörüne hareket kazandıracağı inancındayız. 3 yıl süren hummalı bir repertuar ve stüdyo çalışmasıyla birlikte 75 şarkı arasından seçilerek ortaya çıkan 11 şarkılık albümde kendinizden de birçok şey bulacaksınız. Albümdeki şarkılar Selim Çaldıran, Ceyhun Çelikten ve Oğuz Tarhanlı gibi Türkiye'nin ünlü aranjörlerinin imzasını taşırken, albümün yapımcılığını Poll Production, prodüktörlüğünü Polat Yağcı üstlendi. Ayrıca albümün çıkış şarkısı olarak söz ve müziği Serkan Kaya'ya ait olan "SEVEMİYORUM" isimli şarkı belirlendi.

Albümün çıkış şarkısı olan "Sevemiyorum" isimli şarkıya, usta yönetmen Kemal Başbuğ yönetmenliğinde video klip çekildi. Sizlere muhteşem bir müzik ziyafeti sunan Serkan Kaya, klibiyle de siz müzikseverlere görsel şölen yaşatıyor. Kendine has ses rengi ve yorumuyla içinize işleyecek olan, en samimi aşk şarkılarıyla "AŞK"ı sizlere soruyor ve "AŞK NE DEMEK BİLEN VAR MI?" diye siz müzikseverlere sesleniyor. 

aşk, ne, demek, bilen, var, mı, ? DİNLE

Etiketler: aşk, ne, demek, bilen, var, mı, ?, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 21.5.2011 15:31:54 900