GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Asfalt Dünya, 4. video klibini KATİL'e çekti !

Asfalt Dünya, 4. video klibini KATİL'e çekti !
Asfalt Dünya, Pasaj Müzik etiketiyle çıkarttığı ilk albümü "Ormanlar Kralı"nın 4. video klibini Katil isimli parçasına çekti. "Yalanların girdabında, büyüdüm ben oyunlarla, Zalim aşkın annesi beni besler kucağında..."

Güçlü şarkı sözleri ve teatral sahne performanslarıyla dikkat çeken Asfalt Dünya, Beni Severmiş O, Zaman ve Sakın'ın ardından bu kez de "Katil" ile dinleyicisiyle buluşacak.

Fotoğraf sanatçısı olan Mehmet Turgut'un oyuncu olarak yer aldığı video klipte; yönetmenliği Sıla Ünlü, görüntü yönetmenliğini Bora Bekiroğlu ve sanat yönetmenliğini Neslihan Koyuncu üstlendi. HD olarak yapılan çekimlerde HEY35 adaptörle 35mm ve Lens Baby lensler kullanıldı. Üç ayrı setin kurulduğu video klibin çekimleri 2 gün boyunca sürdü.

Vokalde Emrah Özdamar, gitarda Ertan Haktanır, basta Bora Bekiroğlu ve davulda Deniz Alemdar’dan oluşan Asfalt Dünya, yeni kadrosuyla ilk kez ekranların karşısında olacak.

Rock'n Coke 2009'da sahne acak Asfalt Dünya'nın Katil video klibi, Türkçe müzik yayını yapan bütün TV'lere dağıtıldı.

asfalt, dünya,, 4., video, klibini, katİle, çekti DİNLE

Etiketler: asfalt, dünya,, 4., video, klibini, katİle, çekti, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 29.7.2009 03:15:18 1060