GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Amaçli Bir Proje : Her Sey Degisir

Popüler müzigin güçlü sesi Özcan Deniz, alternatif müzigin renkli ismi Pamela ve rap'in yükselen yildizi Fuat, "Her Sey Degisir" isimli sarkiyi birlikte seslendirdi. 2 ay süren yogun bir tempo sonucunda hazirlanan proje, titiz bir çalismanin ürünü olarak ortaya çikti.

Pasaj Müzik, "HER SEY DEGISIR" isimli single için üç farkli müzik türünün basarili yorumcularini bir araya getirdi.

Coca-Cola'nin dünya çapindaki müzik projeleri kapsaminda destekledigi, Türkiye'nin en özgün trio'su tarafindan seslendirilen, Türkiye'nin en pozitif sözlere sahip sarkisini içeren, büyük merak ve ilgi ile beklenen single, Pasaj Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldi.

"Her Sey Degisir" single'inin satislarindan elde edilecek gelir, Coca-Cola Türkiye'nin WWF-Türkiye (Dogal Hayati Koruma Vakfi) ile birlikte yürüttügü "Bafa'ya Su, Ege'ye Bereket" projesine aktarilacak.

"Mutluluk artar paylasinca" mesajini veren "Her Sey Degisir"de Özcan Deniz, Pamela ve Fuat'a Türkiye'nin en önemli vokalistlerinden olusan kalabalik bir koro eslik ediyor. Sarkinin sözleri Ugur Çakir'a; bestesi Andrew Bloch, Ed Dunne, Cee-lo Green, Butch Walker'a; düzenlemesi ise Hakan Özer ile Ömer Ahunbay'a ait.

Tüm çalismalar boyunca büyük bir uyum içinde olan Özcan Deniz, Pamela ve Fuat; tam anlamiyla "farkli" bir projede bir arada yer almanin heyecanini yasiyorlar. Single'in fotograf çekimlerinde de oldukça eglenen üçlü, Merve Kirsan'in stylingini yaptigi çekimlerde, ünlü fotografçi Serkan Sedele'nin objektifinin karsisina geçti. 9 saat süren çekimler süresince birbirinden samimi pozlar veren üçlünün arasindaki uyum, çok içtenlikli, dogal ve samimi karelerin ortaya çikmasini sagladi.

Etiketler: amaçli bir proje her sey degisir, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 8/22/2009 12:10:11 AM 596