GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ablalarımın devirleri kapandı !

Ablalarımın devirleri kapandı !
Devrim Erden, zafere emin adımlarla yürüyor. Dördüncü albümü "Yürüyorum Zafere" ile hedefe kilitlendiğini söyleyen Devrim Erden, ablalarım dediği Gülben Ergen, Hülya Avşar, Ebru Gündeş gibi isimleri kızdıracak. 3 yıl aradan sonra dördüncü albümü "Yürüyorum Zafere" ile yeniden çıkış yapan Devrim Erden, iddialı ama emin adımlarla ilerliyor.
İstesem Türkiye'de beni tanımayan kalmaz diyen Devrim Erden, "Ben gencim daha yolun başındayım. Bir devir kapanıyor bir devir açılıyor. Bu devrin başında ise Petek Dinçöz ile ben varım" diyerek ünlü isimlere meydan okuyor...

Şimdiye dek dört albüm yapan ve hepsinde başarıya ulaştığını söyleyen Devrim Erden, "Benim albümlerim satıyor, aşk hayatım değil. Ben aşklarım ile gündeme gelmiyorum. Şarkılarım ve albümlerim ile gündemdeyim. Her yaptığım albüm sattı. Ben diğer isimler gibi her ay bir sevgili değiştirmiyorum" diyor.

Ablalarım dediği Hülya Avşar, Gülben Ergen ve Ebru Gündeş'in devirlerinin kapandığını söyleyen Devrim Erden, "Ben gencim ve güzelim. Üstelik sesim de çok guzel.O yüzden hiç mütevazi olamayacağım. Devir benim devrim. Ablalarım artık yaşlandı ve enerjilerini kaybettiler. Benim enerjim çok yüksek. Ben hedefe kilitlendim. Zafere doğru yürüyorum. Bu yoldan beni hiç ikimse çıkartamaz" diyor ve başarılarına yenileri ekleyeceğini söylüyor.

ablalarımın, devirleri, kapandı DİNLE

Etiketler: ablalarımın, devirleri, kapandı, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 14.5.2008 04:33:38 1129