GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

47 Şarkı, 32 Şarkıcı: Eelence Aşk Şarkıları

47 Şarkı, 32 Şarkıcı Eelence Aşk Şarkıları
İstanbul gece hayatının önde gelen kulüplerinden eelence, geçmişten günümüze aşka dair en güzel şarkıları biraraya getirdi. Müzikseverlerin koleksiyonlarında yer verecekleri "eelence AŞK ŞARKILARI" adını taşıyan 3 CD'lik albüm müzik marketlerde ve dijital ortamda satışa sunuldu!
Eğlence hayatının trendlerini belirleyen isimlerin başında gelen ünlü iletişimci Özgür Aras'ın bir kaç yıl önce gece hayatına kazandırdığı ve defalarca İstanbul'un en iyi 10 klubünden biri seçilen mekanı eelence müzikseverlerin koleksiyonlarında yer verecekleri albüm serisine bir yenisini daha ekledi.

Özgür Aras üç yıl önce; CD formatının henüz yaygınlaşmadığı günlerde az sayıda basılan ve bu yüzden bir çoğu bugün piyasada bulunmayan doksanlı yıllar şarkılarını biraraya getirerek "eelence 90'lar" albümünü sunmuş ve büyük bir satış grafiği yakalamıştı.

Avrupa Müzik işbirliği ile hayata geçen "eelence Aşk Şarkıları" albümü ise gelmiş geçmiş en güzel aşk şarkılarını biraraya getirdi. 3 CD'lik bir koleksiyon olarak satışa sunulan albümlerde Ebru Gündeş, Gökhan Özen, MFÖ, Rafet El Roman, Serdar Ortaç, Sezen Aksu, Şebnem Ferah, Teoman, Yaşar, Yonca Evcimik gibi efsane isimlerin günümüze ulaşmış en sevilen şarkılarıyla anılarınız tazelenecek.

32 şarkının 47 şarkıcının yer aldığı "eelence Aşk Şarkıları" Avrupa Müzik etiketiyle Kral Pop Radyo Medya Sponsorluğunda müzik marketlerde ve dijital ortamda satışa çıktı. "eelence Aşk Şarkıları" albümü, Türkiye'de bir kuşağın büyüdüğü şarkıları yeniden gündeme getirecek...

47, şarkı,, 32, şarkıcı, eelence, aşk, şarkıları DİNLE

Etiketler: 47, şarkı,, 32, şarkıcı, eelence, aşk, şarkıları, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 3.12.2014 18:14:10 1855