GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

47 Sarki, 32 Sarkici: Eelence Ask Sarkilari

Istanbul gece hayatinin önde gelen kulüplerinden eelence, geçmisten günümüze aska dair en güzel sarkilari biraraya getirdi. Müzikseverlerin koleksiyonlarinda yer verecekleri "eelence ASK SARKILARI" adini tasiyan 3 CD'lik albüm müzik marketlerde ve dijital ortamda satisa sunuldu!
Eglence hayatinin trendlerini belirleyen isimlerin basinda gelen ünlü iletisimci Özgür Aras'in bir kaç yil önce gece hayatina kazandirdigi ve defalarca Istanbul'un en iyi 10 klubünden biri seçilen mekani eelence müzikseverlerin koleksiyonlarinda yer verecekleri albüm serisine bir yenisini daha ekledi.

Özgür Aras üç yil önce; CD formatinin henüz yayginlasmadigi günlerde az sayida basilan ve bu yüzden bir çogu bugün piyasada bulunmayan doksanli yillar sarkilarini biraraya getirerek "eelence 90'lar" albümünü sunmus ve büyük bir satis grafigi yakalamisti.

Avrupa Müzik isbirligi ile hayata geçen "eelence Ask Sarkilari" albümü ise gelmis geçmis en güzel ask sarkilarini biraraya getirdi. 3 CD'lik bir koleksiyon olarak satisa sunulan albümlerde Ebru Gündes, Gökhan Özen, MFÖ, Rafet El Roman, Serdar Ortaç, Sezen Aksu, Sebnem Ferah, Teoman, Yasar, Yonca Evcimik gibi efsane isimlerin günümüze ulasmis en sevilen sarkilariyla anilariniz tazelenecek.

32 sarkinin 47 sarkicinin yer aldigi "eelence Ask Sarkilari" Avrupa Müzik etiketiyle Kral Pop Radyo Medya Sponsorlugunda müzik marketlerde ve dijital ortamda satisa çikti. "eelence Ask Sarkilari" albümü, Türkiye'de bir kusagin büyüdügü sarkilari yeniden gündeme getirecek...

Etiketler: 47 sarki, 32 sarkici eelence ask sarkilari, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/3/2014 6:14:10 PM 1502